| От | 2000 |
| До | 2004 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 3551 мм |
| Широчина | 1639 мм |
| Височина | 1460 мм |
| Междуосие | 2323 мм |
| Предна Следа | 1392 мм |
| Задна Следа | 1400 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 130 |
| Работен Обем | 1390 см3 |
| Мощност | 60 к.с./4700 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 116 н.м./3000 обор. |
| Газоразпределителна Система | SOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 76.5 мм |
| Ход На Буталото | 75.6 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 3.2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 160 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 14.2 сек |
| Обем На Резервоара | 34 |
| Маса (без товар) | 899 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1400 кг. |
| Размер На Гуми | 185/55 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.