| От | 2019 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4138 мм |
| Широчина | 1780 мм |
| Височина | 1552 мм |
| Междуосие | 2566 мм |
| Предна Следа | 1503 мм |
| Задна Следа | 1486 мм |
| Пътен Просвет | 190 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 400 |
| Работен Обем | 999 см3 |
| Мощност | 115 к.с./5000-5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 200 н.м./2000-3500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 74.5 мм |
| Ход На Буталото | 76.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Масло Количество | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Elastic beam |
| Максимална Скорост | 190 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.8 сек |
| Градски Разход На Гориво | 6.1 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.6 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.7-6.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 40 |
| Маса (без товар) | 1114 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1710 кг. |
| Размер На Гуми | 205/60 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.