| От | 2017 |
| Тип каросерия | СУВ |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4138 мм |
| Широчина | 1780 мм |
| Височина | 1543 мм |
| Междуосие | 2564 мм |
| Предна Следа | 1503 мм |
| Задна Следа | 1486 мм |
| Пътен Просвет | 190 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1280 л |
| Минимален Обем На Багажника | 400 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 999 см3 |
| Мощност | 95 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 175 н.м. |
| Горивна Система | Бензин A-95 |
| Турбокомпресор | Турбокомпресор |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 74.5 мм |
| Ход На Буталото | 76.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо пружинно |
| Задно Окачване | Полу-независима, пружина |
| Предни Спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни Спирачки | Дискови |
| Вид Кормилна Уредба | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Максимална Скорост | 174 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.4 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 5.9 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.5 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 4.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 40 л |
| Маса (без товар) | 1180 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1615 кг |
| Размер На Гуми | 205/60/R16 205/55/R17 215/45/R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.