| От | 2019 |
| До | 2020 |
| Тип Купе | MPV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5-7 |
| Дължина | 4854 мм |
| Широчина | 1904 мм |
| Височина | 1740 мм |
| Междуосие | 2919 мм |
| Предна Следа | 1569 мм |
| Задна Следа | 1617 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1968 см3 |
| Мощност | 177 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 380 н.м. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 81 мм |
| Ход На Буталото | 95.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 16.2 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 211 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.9 сек |
| Обем На Резервоара | 70 |
| Размер На Гуми | 225/50 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.