| От | 1963 |
| До | 1973 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 6 |
| Дължина | 4465 мм |
| Широчина | 1620 мм |
| Височина | 1431 мм |
| Междуосие | 2650 мм |
| Предна Следа | 1330 мм |
| Задна Следа | 1306 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1481 см3 |
| Мощност | 80 к.с./5200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 118 н.м./3200 обор. |
| Горивна Система | Карбуратор |
| Газоразпределителна Система | OHV |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 77 мм |
| Ход На Буталото | 79.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 4 |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Червячен редуктор |
| Максимална Скорост | 140 км/ч |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Маса (без товар) | 1135 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.