| От | 2008 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4250 мм |
| Широчина | 1760 мм |
| Височина | 1600 мм |
| Междуосие | 2600 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2362 см3 |
| Мощност | 158 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 162 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 88.5 мм |
| Ход На Буталото | 96 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Обем На Резервоара | 55 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.