| От | 1991 |
| До | 1996 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3100 мм |
| Широчина | 1440 мм |
| Височина | 1351 мм |
| Междуосие | 2035 мм |
| Предна Следа | 1250 мм |
| Задна Следа | 1205 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 120 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1273 см3 |
| Мощност | 63 к.с./5700 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 95 н.м./3900 обор. |
| Горивна Система | Моноинжекцион |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 70.6 мм |
| Ход На Буталото | 81.3 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.1 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин (A95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Надлъжен носач |
| Предни Спирачки | Дисковe |
| Задни Спирачки | Барабанни |
| ABS | Дa |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 148 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.5 сек. |
| Смесен Разход На Гориво | 7.3 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 34 л |
| Маса (без товар) | 700 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1050 кг |
| Размер На Гуми | 145/70 R12 Q |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.