| От | 2012 |
| До | 2017 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4084 мм |
| Широчина | 1730 мм |
| Височина | 1562 мм |
| Междуосие | 2588 мм |
| Предна Следа | 1511 мм |
| Задна Следа | 1510 мм |
| Пътен Просвет | 120 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 338 |
| Мощност | 88 к.с. |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | CVT |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Полунезависимо, пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 135 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 13.5 сек |
| Капацитет на батерията | 22 kWh |
| Маса (без товар) | 1428 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1943 кг. |
| Размер На Гуми | 185/65 R 15; 195/55 R 16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.