| От | 2010 |
| До | 2013 |
| Тип Купе | Родстер |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 3833 мм |
| Широчина | 1689 мм |
| Височина | 1381 мм |
| Междуосие | 2368 мм |
| Предна Следа | 1451 мм |
| Задна Следа | 1430 мм |
| Пътен Просвет | 120 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 270 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1149 см3 |
| Мощност | 101 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 152 н.м./3500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 69 мм |
| Ход На Буталото | 76.8 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Полунезависимо, пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 190 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.5 сек |
| Градски Разход На Гориво | 8.0 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.3 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.3 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 40 |
| Маса (без товар) | 1131 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1344 кг. |
| Размер На Гуми | 195/45 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.