| От | 2014 |
| До | 2018 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 3595 мм |
| Широчина | 1647 мм |
| Височина | 1557 мм |
| Междуосие | 2492 мм |
| Предна Следа | 1428 мм |
| Задна Следа | 1424 мм |
| Разположение | Отзад, напречно |
| Работен Обем | 898 см3 |
| Мощност | 90 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 135 н.м./2500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Масло Количество | 4.3 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 165 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.8 сек |
| Градски Разход На Гориво | 4.9 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 3.9 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 4.3 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 35 |
| Маса (без товар) | 1018 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1382 кг. |
| Размер На Гуми | 165/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.