| От | 2007 |
| До | 2011 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 3602 мм |
| Широчина | 1665 мм |
| Височина | 1470 мм |
| Междуосие | 2367 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 230 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1149 см3 |
| Мощност | 76 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 107 н.м./4250 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 69 мм |
| Ход На Буталото | 76.8 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 173 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 13.6 сек |
| Градски Разход На Гориво | 7.0 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.8 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 40 |
| Маса (без товар) | 1030 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1375 кг. |
| Размер На Гуми | 165/65 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.