| От | 2007 |
| До | - |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 3602 мм |
| Широчина | 1665 мм |
| Височина | 1470 мм |
| Междуосие | 2367 мм |
| Предна Следа | - |
| Задна Следа | - |
| Пътен Просвет | 120 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 959 л |
| Минимален Обем На Багажника | 230 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1149 см3 |
| Мощност | 100 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 145 н.м./4250 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | ОНС |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 69.0 мм |
| Ход На Буталото | 76.8 мм |
| Степен На Сгъстяване | - |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | - |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 185 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.8 cek. |
| Градски Разход На Гориво | 7.8 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.9 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.9 л/100км |
| Обем На Резервоара | 40 л |
| Маса (без товар) | 1055 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1410 кг |
| Размер На Гуми | 85/55 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.