| От | 2020 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3615 мм |
| Широчина | 1646 мм |
| Височина | 1541 мм |
| Междуосие | 2492 мм |
| Предна Следа | 1452 мм |
| Задна Следа | 1425 мм |
| Пътен Просвет | 170 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 174 |
| Вид Гориво | Електричество |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 135 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.6 сек |
| Капацитет на батерията | 22 kWh |
| Максимално Допустима Маса | 1528 кг. |
| Размер На Гуми | 165/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.