| От | 2019 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 3614 мм |
| Широчина | 1646 мм |
| Височина | 1544 мм |
| Междуосие | 2492 мм |
| Предна Следа | 1452 мм |
| Задна Следа | 1425 мм |
| Пътен Просвет | 160 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 174 |
| Разположение | Отзад, напречно |
| Работен Обем | 998 см3 |
| Мощност | 73 к.с./6250 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 95 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 71 мм |
| Ход На Буталото | 84.1 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Suspension De-Dion |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Обем На Резервоара | 35 |
| Маса (без товар) | 914 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1331 кг. |
| Размер На Гуми | 165/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.