| От | 2011 |
| До | 2014 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 9 |
| Дължина | 5182 мм |
| Широчина | 1904 мм |
| Височина | 1944 мм |
| Междуосие | 3498 мм |
| Предна Следа | 1615 мм |
| Задна Следа | 1630 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 2150 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1995 см3 |
| Мощност | 115 к.с./3500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 300 н.м./1500 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84 мм |
| Ход На Буталото | 90 мм |
| Степен На Сгъстяване | 13.1 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 7.7 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 160 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 15.1 сек |
| Обем На Резервоара | 90 |
| Маса (без товар) | 1785 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2790 кг. |
| Размер На Гуми | 205/65 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.