| От | 2006 |
| До | 2013 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 8 |
| Дължина | 5182 мм |
| Широчина | 1904 мм |
| Височина | 1960 мм |
| Междуосие | 3498 мм |
| Предна Следа | 1615 мм |
| Задна Следа | 1630 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1996 см3 |
| Мощност | 115 к.с./3500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 290 н.м./1600 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 6.6 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Градски Разход На Гориво | 9.3 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.7 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 90 |
| Маса (без товар) | 1984 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3055 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.