| От | 2006 |
| До | 2011 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 9 |
| Дължина | 4782 мм |
| Широчина | 1904 мм |
| Височина | 1950 мм |
| Междуосие | 3098 мм |
| Предна Следа | 1615 мм |
| Задна Следа | 1630 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1998 см3 |
| Мощност | 120 к.с./4700 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 190 н.м./3750 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.25 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 160 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 14.5 сек |
| Градски Разход На Гориво | 13.3 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.6 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 10.3 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 90 |
| Маса (без товар) | 1851 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2865 кг. |
| Размер На Гуми | 205/65 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.