| От | 2009 |
| До | - |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4344 мм |
| Широчина | 1845 мм |
| Височина | 1637 мм |
| Междуосие | 2702 мм |
| Предна Следа | 1545 мм |
| Задна Следа | 1547 мм |
| Пътен Просвет | 120 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 522 л |
| Минимален Обем На Багажника | 437 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1461 см3 |
| Мощност | 105 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 240 н.м./2000-2500 обор. |
| Горивна Система | Дизел Common rail |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | - |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 76.0 мм |
| Ход На Буталото | 80.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 15.6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | - |
| Предно Окачване | McPherson |
| Задно Окачване | Полузависимо |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | - |
| Вид Кормилна Уредба | - |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.6 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 5.9 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.6 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.1 л/100км |
| Обем На Резервоара | 60 л |
| Маса (без товар) | 1420 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1935 кг |
| Размер На Гуми | 205/60 R1692H |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.