| От | 2014 |
| Тип Купе | Купе-кабриолет |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4485 мм |
| Широчина | 1811 мм |
| Височина | 1434 мм |
| Междуосие | 2609 мм |
| Предна Следа | 1546 мм |
| Задна Следа | 1547 мм |
| Пътен Просвет | 120 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 211 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1598 см3 |
| Мощност | 130 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 320 н.м. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 80 мм |
| Ход На Буталото | 79.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 15.4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Полунезависимо, пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 205 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.8 сек |
| Градски Разход На Гориво | 5.3-5.9 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 3.9-4.2 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 4.4-4.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Маса (без товар) | 1621 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2017 кг. |
| Размер На Гуми | 225/45 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.