| От | 2004 |
| До | 2005 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4498 мм |
| Широчина | 1777 мм |
| Височина | 1460 мм |
| Междуосие | 2686 мм |
| Предна Следа | 1518 мм |
| Задна Следа | 1514 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 520 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1598 см3 |
| Мощност | 113 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 152 н.м./4200 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 79.5 мм |
| Ход На Буталото | 80.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.8 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 184 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 13.1 сек |
| Градски Разход На Гориво | 10.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.0 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Маса (без товар) | 1250 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1800 кг. |
| Размер На Гуми | 195/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.