| От | 2021 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4632 мм |
| Широчина | 1814 мм |
| Височина | 1443 мм |
| Междуосие | 2711 мм |
| Предна Следа | 1582 мм |
| Задна Следа | 1587 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 503 |
| Работен Обем | 1461 см3 |
| Мощност | 115 к.с./3750 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 270 н.м./2000 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Максимална Скорост | 190 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.3 сек |
| Обем На Резервоара | 49 |
| Размер На Гуми | 205/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.