| От | 2001 |
| До | - |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3995 мм |
| Широчина | 1675 мм |
| Височина | 1894 мм |
| Междуосие | 2624 мм |
| Предна Следа | 1410 мм |
| Задна Следа | 1430 мм |
| Пътен Просвет | 140 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 2500 л |
| Минимален Обем На Багажника | 550 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1598 см3 |
| Мощност | 100 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 148 н.м./4250 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | - |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 79.5 мм |
| Ход На Буталото | 80.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | - |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Пълно постоянно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | - |
| Предно Окачване | Амортисьори |
| Задно Окачване | Надлъжен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 153 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 13.5 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 10.8 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.3 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.6 л/100км |
| Обем На Резервоара | 60 л |
| Маса (без товар) | 1375 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1850 кг |
| Размер На Гуми | 185/65 R15T |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.