| От | 2008 |
| До | 2013 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4213 мм |
| Широчина | 1829 мм |
| Височина | 1844 мм |
| Междуосие | 2697 мм |
| Пътен Просвет | 184 мм |
| Работен Обем | 1598 см3 |
| Мощност | 105 к.с./5750 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 148 н.м./3750 обор. |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 3.4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Максимална Скорост | 170 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 13.0 сек |
| Обем На Резервоара | 56 |
| Маса (без товар) | 1227 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1917 кг. |
| Размер На Гуми | 195/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.