| От | 2022 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4486 мм |
| Широчина | 1860 мм |
| Височина | 1864 мм |
| Междуосие | 2716 мм |
| Предна Следа | 1584 мм |
| Задна Следа | 1596 мм |
| Пътен Просвет | 169 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 3300 |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | Предно |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 132 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.6 сек |
| Максимално Допустима Маса | 2230 кг. |
| Размер На Гуми | 195/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.