| От | 2021 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4486 мм |
| Широчина | 1919 мм |
| Височина | 1838 мм |
| Междуосие | 2716 мм |
| Пътен Просвет | 169 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 519 |
| Работен Обем | 1332 см3 |
| Мощност | 130 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 240 н.м./1500 обор. |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 184 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.6 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 6.7-6.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 54 |
| Маса (без товар) | 1519 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2090 кг. |
| Размер На Гуми | 205/60 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.