| От | 2003 |
| До | 2005 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 4/5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4035 мм |
| Широчина | 1672 мм |
| Височина | 1835 мм |
| Междуосие | 2605 мм |
| Предна Следа | 1405 мм |
| Задна Следа | 1410 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 650 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 999 см3 |
| Мощност | 59 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 81 н.м./4250 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 69 мм |
| Ход На Буталото | 66.8 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 4.0 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | McPherson |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 135 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 21.2 сек |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Размер На Гуми | 165/70 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.