| От | 2009 |
| До | 2013 |
| Тип каросерия | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4620 мм |
| Широчина | 1809 мм |
| Височина | 1479 мм |
| Междуосие | 2702 мм |
| Предна Следа | 1541 мм |
| Задна Следа | 1563 мм |
| Пътен Просвет | 165 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 530 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1598 см3 |
| Мощност | 110 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 151 н.м. |
| Горивна Система | Бензин A-95 |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84 мм |
| Ход На Буталото | 79.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 80.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо пружинно |
| Задно Окачване | Полу-независима, пружина |
| Предни Спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни Спирачки | Дискови |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Кормилен Усилвател | Електрически усилвател на волана |
| Максимална Скорост | 185 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.7 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 8.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 л |
| Маса (без товар) | 1258 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1755 кг |
| Размер На Гуми | 205 / 65 R15; 205 / 60 R16; 205 / 55 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.