| От | 2019 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3735 мм |
| Широчина | 1579 мм |
| Височина | 1484 мм |
| Междуосие | 2423 мм |
| Предна Следа | 1380 мм |
| Задна Следа | 1365 мм |
| Пътен Просвет | 151 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 300 |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | Предно |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 105 км/ч |
| Капацитет на батерията | 26.8 kWh |
| Маса (без товар) | 921 кг. |
| Размер На Гуми | 165/70 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.