| От | 2021 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4974 мм |
| Широчина | 1967 мм |
| Височина | 1409 мм |
| Междуосие | 2904 мм |
| Предна Следа | 1718 мм |
| Задна Следа | 1698 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 446 |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 2 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Максимална Скорост | 240 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.1 сек |
| Капацитет на батерията | 93.4 kWh |
| Маса (без товар) | 2245 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2885 кг. |
| Размер На Гуми | 225/55 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.