| От | 2022 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4963 мм |
| Широчина | 1966 мм |
| Височина | 1405 мм |
| Междуосие | 2900 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 446 |
| Разположение | Отзад, напречно |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 2 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 230 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.4 сек |
| Маса (без товар) | 2080 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2770 кг. |
| Размер На Гуми | 225/55 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.