| От | 2020 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 5049 мм |
| Широчина | 1937 мм |
| Височина | 1427 мм |
| Междуосие | 2950 мм |
| Предна Следа | 1657 мм |
| Задна Следа | 1637 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 467 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3996 см3 |
| Мощност | 630 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 820 н.м./2300-4500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86 мм |
| Ход На Буталото | 86 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.7 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 315 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 3.1 сек |
| Градски Разход На Гориво | 14.8-14.9 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.4-8.5 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 10.7-10.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 90 |
| Маса (без товар) | 2080 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2585 кг. |
| Размер На Гуми | Front wheel tires: 275/35 ZR 21 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.