| От | 2011 |
| До | 2013 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4970 мм |
| Широчина | 1931 мм |
| Височина | 1418 мм |
| Междуосие | 2920 мм |
| Предна Следа | 1658 мм |
| Задна Следа | 1662 мм |
| Пътен Просвет | 143 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 335 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2995 см3 |
| Мощност | 333 к.с./5500-6500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 440 н.м./3300-5250 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84.5 мм |
| Ход На Буталото | 89 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 8.1 |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 270 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6 сек |
| Обем На Резервоара | 80 |
| Капацитет на батерията | 1.7 kWh |
| Маса (без товар) | 1980 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2485 кг. |
| Размер На Гуми | Front wheel tires: 245/50 ZR 18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.