| От | 2013 |
| До | 2016 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 5015 мм |
| Широчина | 1931 мм |
| Височина | 1408 мм |
| Междуосие | 2920 мм |
| Предна Следа | 1656 мм |
| Задна Следа | 1656 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 445 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 4806 см3 |
| Мощност | 440 к.с./6700 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 520 н.м. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 96 мм |
| Ход На Буталото | 83 мм |
| Степен На Сгъстяване | 12.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 288 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.4 сек |
| Градски Разход На Гориво | 15.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.8 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 10.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 100 |
| Маса (без товар) | 1925 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2500 кг. |
| Размер На Гуми | 255/45 ZR19; 285/40 ZR19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.