| От | 2009 |
| До | 2013 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4970 мм |
| Широчина | 1913 мм |
| Височина | 1418 мм |
| Междуосие | 2920 мм |
| Предна Следа | 1656 мм |
| Задна Следа | 1646 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 445 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 4806 см3 |
| Мощност | 400 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 500 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | Pneumatic elastic element |
| Задно Окачване | Pneumatic elastic element |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 282 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.0 сек |
| Градски Разход На Гориво | 16.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.1 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 11.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 100 |
| Маса (без товар) | 1935 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2440 кг. |
| Размер На Гуми | 245/50R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.