| От | 2017 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5049 мм |
| Широчина | 1937 мм |
| Височина | 1432 мм |
| Междуосие | 2950 мм |
| Предна Следа | 1657 мм |
| Задна Следа | 1639 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 520 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3996 см3 |
| Мощност | 550 к.с./5750-6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 770 н.м. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86 мм |
| Ход На Буталото | 86 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.1 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 304 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 3.8 сек |
| Градски Разход На Гориво | 12.9-13.1 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.3-7.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.4-9.5 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 90 |
| Маса (без товар) | 2035 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2690 кг. |
| Размер На Гуми | 275/40 ZR 20; 315/35 ZR 20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.