| От | 2010 |
| До | 2013 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4970 мм |
| Широчина | 1931 мм |
| Височина | 1418 мм |
| Междуосие | 2920 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 445 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3605 см3 |
| Мощност | 300 к.с./6200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 400 н.м./3750 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Степен На Сгъстяване | 12.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 8.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 261 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.8 сек |
| Градски Разход На Гориво | 16.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.8 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 11.3 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 80 |
| Маса (без товар) | 1730 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2335 кг. |
| Размер На Гуми | Front wheel tires: 245/50 ZR18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.