| От | 2020 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 5049 мм |
| Широчина | 1937 мм |
| Височина | 1423 мм |
| Междуосие | 2950 мм |
| Предна Следа | 1671 мм |
| Задна Следа | 1651 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 495 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2894 см3 |
| Мощност | 330 к.с./5400-6400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 450 н.м./1800-5000 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84.5 мм |
| Ход На Буталото | 86 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 268 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.3 сек |
| Обем На Резервоара | 75 |
| Маса (без товар) | 1900 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2460 кг. |
| Размер На Гуми | Front wheel tires: 265/45 ZR19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.