| От | 2023 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4930 мм |
| Широчина | 1995 мм |
| Височина | 1652 мм |
| Междуосие | 2895 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 404 л |
| Работен Обем | 3996 см3 |
| Мощност | 599 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 800 н.м./2400-4500 обор. |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86 мм |
| Ход На Буталото | 86 мм |
| Вид Гориво | Бензин / Електричество |
| Задвижване | 4х4 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 305 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 3.6 сек. |
| Смесен Разход На Гориво | 1.8-1.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 70 л |
| Маса (без товар) | 2495 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2935 кг |
| Размер На Гуми | 285/40 ZR22Y |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.