| От | 1969 |
| До | 1970 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4290 мм |
| Широчина | 1880 мм |
| Височина | 920 мм |
| Междуосие | 2300 мм |
| Предна Следа | 1488 мм |
| Задна Следа | 1457 мм |
| Разположение | Отзад, надлъжно |
| Работен Обем | 4494 см3 |
| Мощност | 520 к.с./8000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 451 н.м./6800 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Брой Цилиндри | 12 |
| Диаметър На Цилиндъра | 85 мм |
| Ход На Буталото | 66 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Максимална Скорост | 320 км/ч |
| Маса (без товар) | 896 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.