| От | 1996 |
| До | 2004 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4990 мм |
| Широчина | 1845 мм |
| Височина | 1390 мм |
| Междуосие | 2805 мм |
| Предна Следа | 1565 мм |
| Задна Следа | 1550 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 455 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 3791 см3 |
| Мощност | 197 к.с./5200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 325 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 96.5 мм |
| Ход На Буталото | 86.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 200 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 12.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 68 |
| Маса (без товар) | 1550 кг. |
| Размер На Гуми | 205/70 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.