| От | 1996 |
| До | 2004 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4991 мм |
| Широчина | 1847 мм |
| Височина | 1390 мм |
| Междуосие | 2807 мм |
| Предна Следа | 1567 мм |
| Задна Следа | 1554 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 454 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 3135 см3 |
| Мощност | 177 к.с./5200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 251 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 89 мм |
| Ход На Буталото | 84 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 175 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 11.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 68 |
| Маса (без товар) | 1565 кг. |
| Размер На Гуми | 205/70 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.