| От | 1996 |
| До | 2004 |
| Тип каросерия | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4991 мм |
| Широчина | 1847 мм |
| Височина | 1390 мм |
| Междуосие | 2807 мм |
| Предна Следа | 1567 мм |
| Задна Следа | 1554 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 454 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 3135 см3 |
| Мощност | 177 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 251 н.м. |
| Горивна Система | Бензин A-80 |
| Разположение На Цилиндрите | V-образен |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 89 мм |
| Ход На Буталото | 84 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Амортисьорна стойка |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни Спирачки | Дискови |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравличен усилвател на волана |
| Максимална Скорост | 175 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 11.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 68 л |
| Маса (без товар) | 1565 кг |
| Размер На Гуми | 205/70 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.