| От | 2021 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4151 мм |
| Широчина | 1791 мм |
| Височина | 1534 мм |
| Междуосие | 2561 мм |
| Предна Следа | 1548 мм |
| Задна Следа | 1545 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 310 |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.2 сек |
| Маса (без товар) | 1523 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2015 кг. |
| Размер На Гуми | 215/65 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.