| От | 2020 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4151 мм |
| Широчина | 1791 мм |
| Височина | 1532 мм |
| Междуосие | 2561 мм |
| Предна Следа | 1548 мм |
| Задна Следа | 1545 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 310 |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | Предно |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9 сек |
| Капацитет на батерията | 50 kWh |
| Маса (без товар) | 1523 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2015 кг. |
| Размер На Гуми | 215/65 R 16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.