| От | 1983 |
| До | 1984 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4475 мм |
| Широчина | 1670 мм |
| Височина | 1320 мм |
| Междуосие | 2518 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1979 см3 |
| Мощност | 186 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 210 н.м. |
| Горивна Система | Карбуратор |
| Газоразпределителна Система | SOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 95 мм |
| Ход На Буталото | 69.8 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Максимална Скорост | 220 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.5 сек |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Маса (без товар) | 990 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1400 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.