| От | 2011 |
| До | 2014 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3999 мм |
| Широчина | 1737 мм |
| Височина | 1488 мм |
| Междуосие | 2511 мм |
| Предна Следа | 1485 мм |
| Задна Следа | 1478 мм |
| Пътен Просвет | 140 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1229 см3 |
| Мощност | 80 к.с./5600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 115 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин / Газ |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Маса (без товар) | 1130 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1555 кг. |
| Размер На Гуми | 185/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.