| От | 2019 |
| До | 2021 |
| Тип каросерия | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4370 мм |
| Широчина | 1871 мм |
| Височина | 1485 мм |
| Междуосие | 2662 мм |
| Предна Следа | 1544 мм |
| Задна Следа | 1558 мм |
| Пътен Просвет | 160 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1210 л |
| Минимален Обем На Багажника | 370 л |
| Разположение | Отзад, напречно |
| Турбокомпресор | Да |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Задвижване | Предно |
| Предно Окачване | Независимо пружинно |
| Задно Окачване | Независимо пружинно |
| Предни Спирачки | Дискови вентилирани |
| Вид Кормилна Уредба | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Обем На Резервоара | 48 л |
| Размер На Гуми | 195/65/R15, 205/55/R16, 225/45/R17, 225/40/R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.