| От | 1997 |
| До | 2002 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4340 мм |
| Широчина | 1930 мм |
| Височина | 1855 мм |
| Междуосие | 2400 мм |
| Предна Следа | 1605 мм |
| Задна Следа | 1625 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 620 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2953 см3 |
| Мощност | 170 к.с./3600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 363 н.м./1800 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 96 мм |
| Ход На Буталото | 102 мм |
| Степен На Сгъстяване | 17.9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Цилиндрична пружина |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Градски Разход На Гориво | 10.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 95 |
| Маса (без товар) | 2130 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2405 кг. |
| Размер На Гуми | 265/70 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.