| От | 2005 |
| До | 2009 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5220 мм |
| Широчина | 1850 мм |
| Височина | 1879 мм |
| Междуосие | 3200 мм |
| Предна Следа | 1225 мм |
| Задна Следа | 1570 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3954 см3 |
| Мощност | 265 к.с./6500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 385 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 95.5 мм |
| Ход На Буталото | 92 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.1 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Пълно, с включване |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Градски Разход На Гориво | 15.6 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 12.3 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 80 |
| Размер На Гуми | 235/75 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.