| От | 2002 |
| До | 2004 |
| Тип Купе | Пикап |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 5153 мм |
| Широчина | 1808 мм |
| Височина | 1605 мм |
| Междуосие | 2950 мм |
| Предна Следа | 1395 мм |
| Задна Следа | 1390 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2389 см3 |
| Мощност | 143 к.с./6400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 179 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 89 мм |
| Ход На Буталото | 96 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 3.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Размер На Гуми | 225/70 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.